Aquest dissabte 21 de desembre del 2019 de 10.00 a 19.00 ens podreu trobar a la fira tió de Navarcles.

Si vols passar un dia diferent amb els teus infants, no t'ho pensis ni un segon i acostat a la fira tió, on trobaràs diverses activitats nadalenques, per gaudir amb tota la família.
La nostra associació tampoc s'ho volia perdre, així doncs, ens podràs trobar de 10.00 a 19.00 darrere l'ajuntament de Navarcles, en el nostre estand solidari on et podràs acostar per fer una donació o fer-te soci de la nostra associació, també trobaràs diferents articles, participacions de la loteria de nadal dels peluts, una ruleta on tindràs un regal assegurat i un taller infantil de l'Olaf i l'Sven.
Recordar que tots els diners recaptats es destinaran exclusivament als animalons, sense els vostres actes solidaris l'associació no podria tirar endavant.

També volem, fer un crida a totes les persones empadronades a Navarcles de més de 16 anys, que s'acostin a la fira tió per votar les propostes del pressupost participatiu, impulsades per l'Associació de peluts Navarcles:

Crear una àrea d'oci i interacció per a gossos (amb pipicà).
Material de recollida d'animals perduts (separador vehicle i sostre, gàbies).

Entre tots podem ajudar a molts animalons.
Us hi esperem!